czwartek, 8 marca 2018

"Kobieca moc" - Agnieszka Przybysz

Oto "Kobieca Moc", czwarta książka autorstwa  Agnieszki Przybysz. Ekspertki od budowania relacji osobistych, zawodowych, i biznesowych.

Agnieszka Przybysz  - polska pionierka coachingu i założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita”, „Elle”, “Sens”, TVP „Pytanie na śniadanie”, TVN, w Radio Zet, RadioEuro i portalach internetowych, w których jest Ekspertem Coachingu. Ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w biznesie. Zajmowała stanowiska od major account, menedżera do dyrektora sprzedaży i marketingu znanych marek. Pracowała w branżach: reklama, FMCG, elektronika biurowa, telefonia. Prowadzi własną firmę coachingową. Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Między innymi ukończyła jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie: Szkołę Coachingu: The Coaches Training Institute-CTI USA, akredytowaną przez ICF. Cechują ją ogromna intuicja i skuteczność działania, głęboka wewnętrzna mądrość, połączone z akceptacją, ciepłem i ludzką życzliwością, a jednocześnie bezpośrednim stylem pracy. Przynosi to doskonałe efekty, o czym świadczą setki referencji i udokumentowanych sukcesów zadowolonych klientów.

Kobieca Moc - odkryj 10 Mocy drzemiących w Tobie.  Przebudź Kobiecość, by Przełamać Ukryte Wewnętrzne Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC, byś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód z Pasją.
W opisie książki, trudno doszukać się jakichkolwiek informacji o jej dokładniejszej zawartości. Jednakże, bardzo klarownie stwierdza on, że jest to dzieło, które ma nas zachęcić do spełniania swoich marzeń. I nie można mu tego odmówić. Wszakże, istnieje wiele sposobów na zmotywowanie drugiego człowieka do działania. Można nawet do nich zaliczać, mówienie o swoich osiągnięciach. Ponieważ, właśnie to robi  Agnieszka Przybysz. Przez całą książkę, opowiada nam o osobach, jakim pomogła poprzez swoje sesje, co chwile wspominając wcześniej napisane książki. 

To, co się dzieje na naszej planecie, ma bezpośredni związek z tobą. Zmiany te zwiastują wejście w nowy etap świadomości i triumf żeńskiej energii. Otwarcie wspaniałych możliwości dla kobiet. Zmiany te są nieuniknione. Postanowienia, jakie teraz podejmiesz w różnych dziedzinach istnienia, będą miały odzwierciedlenie w kolejnych latach. To czas ważnych decyzji. A twój spokój, pokój na ziemi, bezwarunkowa miłość, harmonia w relacji z pieniędzmi to motyw przewodni zmian. Zmian w kierunku współprac i zrozumienia, a także harmonii żeńskiego i męskiego aspektu, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów, poprzez rywalizację przestał działać tak skutecznie, jak do tej chwili. Żeńska energia uległa przebudzeniu, rodzi się teraz, a wraz z nią pojawiają nieskończone możliwości dla kobiet. Coraz więcej kobiet staje się liderkami, sięga po biznes z pasją lub po znaczące role w istnieniu zawodowym i społecznym. To idealna chwila na pracę taką jaką chcą mieć, czas dla bliskich, istnieć w harmonii, pełniąc różne role, i honorować swoją nieskończoną kreatywność. Podążać za pasjami, pracując, jak chcą. W wielkim biznesie, lub domu, Jak zechcą, w jakim czasie zechcą. To niepowtarzalny moment w historii ludzkości i naszej planety. To moment, którego nie możesz przegapić. Żeńska energia niesie potrzebę wolności, budowania znakomitych relacji i radosnej materializacji kobiecych pragnień, opartej na zaufaniu, zasilanej energią o wysokich wibracjach. To czas globalnej i indywidualnej transformacji dla każdego człowieka, przygotowań na nowy etap w dziejach ludzkości. Właśnie rodzi się nowy świat, a jednocześnie zakańcza się świat, jaki do tej chwili znała płeć piękna. Pełen stereotypów pani domu i męża zarabiającego na rodzinę. Gdzie panowało ego, dominacja mężczyzn i męski sposób zarządzania. To dla niektórych ludzi prawdziwy koniec świata i początek nowego porządku, w jakim kobiety odegrają znaczącą rolę. Dlatego wielu mężczyzn przechodzi ciężki okres, bo musi w sobie odnaleźć żeński pierwiastek. To wielkie wyzwania dla mężczyzn w korporacjach, biznesie i relacjach. Wiele relacji i związków się zakańcza, robiąc miejsce na nowe. Stare modele działania, zdobywania przewagi poprzez rywalizację, przestały tak dobrze działać. To obserwuje każde z nas. Czas na zmianę. Czas na autentyczną transformację. 

Z pozycji można dowiedzieć się, jak odrzucić emocje, które blokują cię przed spełnieniem pragnień. Co to energia miejsc, i dlaczego ma związek z twoim istnieniem. Jak słuchać intuicji w podejmowaniu trafnych decyzji. Nie wpadać w pułapki logicznego osądu, a także, jak odróżnić jego głos od logiki. Jak zbudować zdrowe poczucie własnej wartości. Jak.pielęgnować kobiecość i pogodzić się na kompromisy, które pozbawiają cię chęci do codzienności, a nawet radości do istnienia. Jak realizować swoje pasje, bez względu na trudności, i stać się inspiracją dla innych kobiet. Jak tworzyć rzeczywistość tak, jak tego pragniesz, czyli porzucić logiczne techniki stawiania celów, które już nie działają. Jak pielęgnować unikalność biznesu i wznieść się ponad działania konkurencji. Jak otworzyć się na obfitość dostatku. Jak prosić o to, czego chcesz, i otrzymywać to z większą łatwością. Co mówią o swoich pasjach i doświadczeniach autorki bestsellerów Katarzyna Grochola i Małgorzata Kalicińska. 

Książka w większości składa się z historii, jakimi obdarowało  Agnieszkę Przybysz, kilka kobiet, którym zdołała pomóc. Po rozdziałach, trudno wnioskować, czego właściwie oczekiwać. Żadne nie jest adekwatne temu, do czego nawiązuje. I choć Agnieszka Przybysz, ma bardzo lekkie pióro, to historie, które nam przedstawia, brzmią bardzo łopatologicznie. Nie wspominając, że są strasznie nudne. Nic nie wnoszą do naszego istnienia. Ponadto, jak zostało wspomniane na początku tego tekstu, pisarka nieustannie nawiązuje do swoich poprzednich książek. Brak ich znajomości, mocno doskwiera. 

Nic tak nie inspiruje, jak historie ludzi po ciężkich przejściach, jakim udało się odnieś sukces. Jednakże, nie w taki sposób, jak opisuje je autorka omawianego dzieła. Jeżeli nie interesuje was sama osoba, która napisała tę książkę, nie zabierajcie się za nią. Informacji, które mogą was ciekawić, jest naprawdę niewiele.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz